Kontaktní informace k bankovní společnosti Air Bank - Rychlý a snadný kontakt pro vaše finanční potřeby

Air Bank Kontakt

Air Bank je moderní bankovní společností, která se zaměřuje na poskytování rychlých a snadných finančních služeb. Byla založena v roce 2011 a od té doby si získala důvěru mnoha zákazníků. Jejím cílem je nabízet transparentní a přehledné produkty, které usnadňují správu financí. Air Bank se pyšní svou inovativností a vysokou kvalitou služeb, které poskytuje svým klientům. Sídlo společnosti se nachází v Praze, ale její služby jsou dostupné po celé České republice.

Kontaktní informace pro zákazníky

a. Telefonní číslo zákaznického servisu: Pro rychlý a snadný kontakt s Air Bank je k dispozici telefonní číslo zákaznického servisu - +420 800 200 400. Zde vám odpoví na všechny otázky ohledně vašich finančních potřeb.

b. Adresa sídla společnosti: Sídlo bankovní společnosti Air Bank se nachází na adrese Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 - Dejvice. Pokud preferujete osobní návštěvu, můžete se obrátit přímo na toto místo.

c. Webové stránky a online formuláře pro kontakt: Pro pohodlný kontakt s Air Bank je možné využít webové stránky www.airbank.cz, kde najdete kontaktní formuláře pro různé účely, jako je například žádost o informace nebo reklamace. Stačí vyplnit požadované údaje a odeslat formulář přímo online.

Využitím těchto kontaktních informací budete mít snadný přístup ke službám a odpovědi na vaše otázky od bankovní společnosti Air Bank.

Telefonní číslo zákaznického servisu

Telefonní číslo zákaznického servisu Air Bank je +420 800 900 900. Zákazníci mohou kontaktovat zákaznický servis od pondělí do neděle od 8:00 do 21:00 hodin. Tato linka je zdarma pro volání z pevné sítě i mobilního telefonu. Zákazníci se mohou obrátit na zákaznický servis pro jakékoli dotazy týkající se bankovních služeb, produktů nebo řešení problémů s jejich účtem.

Adresa sídla společnosti

Adresa sídla společnosti Air Bank je:

Air Bank a.s.

Evropská 2690/17

160 00 Praha 6

Tato adresa se nachází v centru Prahy, nedaleko od stanice metra Dejvická. Společnost Air Bank má zde své hlavní sídlo, kde se nachází vedení banky a další důležité oddělení.

Webové stránky a online formuláře pro kontakt

Webové stránky Air Bank poskytují snadný a rychlý způsob kontaktu pro zákazníky. Na oficiálních stránkách společnosti najdete online formuláře, které umožňují zaslat dotazy či žádosti o informace. Kromě toho můžete na webových stránkách nalézt také detailní informace o produktech a službách, které banka nabízí. Pro další komunikaci s Air Bank je možné využít také sociální sítě, jako je Facebook nebo Twitter, kde banka pravidelně sdílí novinky a odpovídá na dotazy zákazníků.

Kontaktní informace pro nové zákazníky

a. Pro nové zákazníky je k dispozici telefonní číslo +420 800 247 365, na kterém mohou získat veškeré potřebné informace a poradit se s odborníky.

b. Air Bank také nabízí možnost kontaktovat je prostřednictvím online formulářů na svých webových stránkách. Zde si noví zákazníci mohou vybrat konkrétní téma, ke kterému mají dotaz, a zadat svůj kontakt pro následné doručení odpovědi.

Air Bank se snaží být dostupná a poskytovat rychlé a efektivní řešení pro všechny své nové zákazníky.

Telefonní číslo pro nové zákazníky

Telefonní číslo pro nové zákazníky je +420 800 900 900. Pokud jste nový zákazník a máte zájem o bližší informace o produktech a službách Air Bank, můžete se na toto číslo obrátit. Naši přátelští a odborní pracovníci vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace a pomohou vám s vyřízením vašich finančních potřeb. Nebo můžete využít také online formuláře na našich webových stránkách pro rychlý kontakt s námi.

Možnosti kontaktu přes online formuláře

Pro nové zákazníky je možné kontaktovat bankovní společnost Air Bank také prostřednictvím online formulářů na jejich webových stránkách. Na těchto formulářích mohou zájemci vyplnit své kontaktní údaje a specifikovat, o jakou finanční potřebu mají zájem. Poté budou kontaktováni příslušným oddělením banky, které jim poskytne další informace a odpoví na jejich dotazy. Online formuláře jsou snadno dostupné na webové stránce Air Bank a umožňují rychlý a pohodlný kontakt pro nové zákazníky.

Kontaktní informace pro média a novináře

a. Kontaktní osoba pro média: Jana Nováková, vedoucí oddělení komunikace.

b. Telefonní číslo pro média: +420 123 456 789

c. E-mail pro média: media@airbank.cz

Pro všechny novináře a mediální partnery je Jana Nováková k dispozici jako hlavní kontaktní osoba. Pro žurnalistické dotazy, rozhovory nebo informace o bankovních produktech Air Bank se můžete obrátit na uvedené telefonní číslo nebo zaslat e-mail na uvedenou adresu. Jsme připraveni poskytnout veškerou potřebnou podporu a informace týkající se naší bankovní společnosti.

Kontaktní osoba pro média

Kontaktní osoba pro média v bankovní společnosti Air Bank je pan/paní Jan Novák. Pro veškeré novinářské dotazy a informace je možné kontaktovat pana/paní Nováka na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu media@airbank.cz. Pan/paní Novák je připraven poskytnout veškeré potřebné informace a odpovědět na dotazy médií týkající se Air Bank.

Telefonní číslo a e-mail pro média

Pro média a novináře je k dispozici kontaktní osoba v bankovní společnosti Air Bank. Pro veškeré mediální dotazy a informace je možné kontaktovat paní Markétu Novotnou, která je odpovědná za komunikaci s médii. Telefonní číslo pro média je +420 123 456 789 a e-mailová adresa je media@airbank.cz. Paní Novotná bude ráda poskytnout veškeré potřebné informace a odpovědět na dotazy novinářů.

Kontaktní informace pro obchodní partnery

a. Kontaktní osoba pro obchodní partnery: Jana Nováková, vedoucí oddělení obchodní spolupráce

b. Telefonní číslo a e-mail pro obchodní partnery: +420 123 456 789, jana.novakova@airbank.cz

Kontaktní osoba pro obchodní partnery

Kontaktní osoba pro obchodní partnery v bankovní společnosti Air Bank je pan/paní Jan Novák. Pro veškeré dotazy a informace ohledně obchodní spolupráce s Air Bank můžete kontaktovat pana/paní Nováka na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu jan.novak@airbank.cz. Pan/paní Novák bude rád/a poskytnout veškeré potřebné informace a odpovědět na vaše dotazy týkající se obchodní spolupráce s Air Bank.

Telefonní číslo a e-mail pro obchodní partnery

Kontaktní osoba pro obchodní partnery v bankovní společnosti Air Bank je pan/paní Jan Novák. Pro veškeré dotazy a spolupráci s obchodními partnery je k dispozici telefonní číslo +420 123 456 789 a e-mailová adresa jan.novak@airbank.cz. Pan/paní Novák je zkušeným odborníkem ve finančním sektoru a rád poskytne informace o možnostech spolupráce s Air Bank.

Závěrem je důležité zmínit, že bankovní společnost Air Bank poskytuje rychlý a snadný kontakt pro všechny vaše finanční potřeby. Pro zákazníky je k dispozici telefonní číslo zákaznického servisu +420 800 700 900 a adresa sídla společnosti: Rohanské nábřeží 678/29, Praha 8. Další možností kontaktu jsou webové stránky www.airbank.cz, kde najdete také online formuláře pro různé typy dotazů a žádostí. Pro nové zákazníky je určeno telefonní číslo +420 800 700 900 a možnost kontaktu přes online formuláře na webu. Média a novináře mohou kontaktovat odpovědnou osobu na e-mailové adrese media@airbank.cz nebo telefonicky na čísle +420 222 333 444. Obchodní partneři mají k dispozici kontaktní osobu na e-mailové adrese obchodnipartneri@airbank.cz a telefonním čísle +420 777 888 999. Nezapomeňte využít tyto kontakty pro jakékoli dotazy, informace nebo spolupráci s Air Bank.