ČSOB Leasing: Cesta k novému autu i strojům bez starostí

Čsob Leasing

ČSOB Leasing: Financování snů

Splnit si sen o novém autě, moderním vybavení do firmy nebo třeba o vlastní fotovoltaické elektrárně? S ČSOB Leasingem je to snazší, než si myslíte. Nabízíme širokou škálu leasingových produktů šitých na míru vašim potřebám a možnostem.

Ať už jste podnikatel, živnostník nebo se chystáte na nákup jako soukromá osoba, u nás si vyberete. Zajistíme vám financování osobních i užitkových vozů, strojů a zařízení, technologií i nemovitostí.

Naše výhody? Minimum formalit, rychlé schválení a individuální přístup. S našimi leasingovými specialisty najdete optimální řešení splát, ať už preferujete nízké měsíční platby nebo rychlé splacení.

Nechte starosti s financováním na nás a splňte si svůj sen s ČSOB Leasingem.

Výhody leasingu s ČSOB

S ČSOB leasingem získáte hned několik výhod. Získáte předmět leasingu bez nutnosti vázat do něj vlastní kapitál. Nízké splátky vám pomohou s cash flow a vy se můžete soustředit na rozvoj vašeho podnikání. S leasingovou smlouvou od ČSOB získáte i pojištění pro případ nečekaných událostí. Celý proces vyřízení je rychlý a jednoduchý. Stačí si vybrat předmět leasingu, zvolit si délku splácení a výši akontace. O zbytek se postará ČSOB.

Typy leasingu pro vaše potřeby

V dnešní době existuje nepřeberné množství leasingových produktů, které uspokojí potřeby firem i jednotlivců. Při výběru je důležité zvážit specifika vašeho podnikání a vaše finanční možnosti.

Mezi nejrozšířenější typy patří finanční leasing, operativní leasing a zpětný leasing. Finanční leasing je vhodný pro ty, kteří chtějí vlastnit předmět leasingu na konci leasingové smlouvy. Operativní leasing je zase výhodnější pro ty, kteří preferují flexibilitu a nechtějí se vázat dlouhodobým závazkem. Zpětný leasing je pak specifický tím, že leasingová společnost od vás odkoupí váš majetek a následně vám ho pronajme zpět.

Kromě těchto základních typů existuje i řada dalších specializovaných produktů, jako je například leasing pro startupy, leasing pro lékaře nebo leasing pro zemědělce.

Než se rozhodnete pro konkrétní typ leasingu, doporučujeme vám důkladně prostudovat všechny dostupné informace a porovnat nabídky od různých leasingových společností.

Jak požádat o leasing u ČSOB

Získat leasing u ČSOB není složité a existuje několik způsobů, jak o něj zažádat. Můžete navštívit jakoukoli pobočku ČSOB, kde vám s žádostí o leasing pomohou zkušení bankéři. Pokud preferujete online svět, můžete využít online formulář na webových stránkách ČSOB. Stačí vyplnit základní informace o vás a o předmětu leasingu a ČSOB se vám ozve s nabídkou.

Pro urychlení schvalovacího procesu je dobré mít připravené dokumenty jako je doklad totožnosti, daňové přiznání a výpis z obchodního rejstříku (pro podnikatele). ČSOB nabízí různé typy leasingu, ať už se jedná o financování osobních nebo užitkových vozidel, strojů a zařízení.

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s rozvojem vašeho podnikání? Potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout a kdo vám poskytne potřebnou podporu? Pak jste tu správně! Naše společnost se specializuje na poskytování komplexních služeb pro firmy všech velikostí. Ať už potřebujete pomoc s marketingem, účetnictvím, nebo třeba s IT, u nás jste na správné adrese. Naše zkušenosti a znalosti nám umožňují nabídnout vám řešení šitá na míru vašim potřebám. Věříme v individuální přístup a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení pro vaše podnikání. Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci. Rádi s vámi probereme vaše potřeby a představíme vám naše služby.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: finance

Autor: Jitka Nováková

Tagy: čsob leasing | finanční služby - leasingová společnost čsob